Projekt z dofinansowaniem

Zielone szkoły na Mazurach

Zielone Szkoły na Mazurach gwarantują dostęp do doskonałej przestrzeni wypoczynkowej dla dzieci i młodzieży. Uczniowie szkół mogą bawić się na łonie natury, korzystać z wielu rozwijających atrakcji i osiągać samodzielność. Przede wszystkim jednak jest to możliwość poznania przyrody, interakcji z rówieśnikami i nawiązania nowych znajomości – być może na całe życie!

Dlaczego warto wybrać Zieloną Szkołę na Mazurach?

Zielona Szkoła spełnia nie tylko cele rozrywkowe, ale także edukacyjne. Dzieci i młodzież mogą tam zdobyć wiedzę na temat funkcjonowania przyrody i najważniejszych zasad jej ochrony. Jest to ważne szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy nasza świadomość na temat ochrony środowiska znacznie wzrosła. By jednak wprowadzić te zmiany na dłuższą metę, warto prowadzić skuteczną edukację już od najmłodszych lat.

Zielone Szkoły na Mazurach nie ograniczają się do teorii. Zamiast tego młodzi ludzie mogą osobiście obcować z przyrodą i obserwować procesy, jakie w niej zachodzą. To atrakcyjna i zrozumiała forma nauki, a także możliwość nawiązania nowych znajomości, nauka samodzielności i – w końcu – dobra zabawa, którą dziecko będzie wspominać jeszcze przez wiele lat.

Dlaczego akurat Mazury? To bogaty przyrodniczo teren, na którym występuje wiele gatunków roślin i zwierząt. Uczestnicy Zielonej Szkoły mają okazję zapoznać się z uwarunkowaniami geograficznymi regionu. Mazury to także miejsce z wieloma atrakcjami turystycznymi i szeroką ofertą rozrywkową dla ludzi w każdym wieku.

Co robić na Zielonej Szkole?

Zielone szkoły na Mazurach są doskonałym miejscem na wyjazd z uczniami szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Młodzi ludzie mają możliwość uczestnictwa w ciekawych lekcjach na łonie natury. To świetny sposób na przeprowadzenie nietuzinkowych zajęć, które połączą zabawę z nauką i rozwojem.

Zapraszamy do naszego ośrodka!

Nasz ośrodek wypoczynkowy zapewnia atrakcje warunki i wysoki standard miejsc noclegowych. Uczestnicy Zielonych Szkół mają dostęp do boisk i sal, w których można organizować zajęcia o dowolnym profilu, np. gry i zabawy integracyjne, spotkania, warsztaty czy wykłady.

Na wyposażeniu obiektu znajduje się sprzęt pływający, stoły do bilarda i tenisa stołowego, a także akcesoria do innych gier zręcznościowych. Istnieje też możliwość rozpalenia ogniska w specjalnie do tego przeznaczonym miejscu.

Zapewniamy bogatą ofertę posiłków, przygotowywanych ze zdrowych i lokalnych produktów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

Oferujemy pobyty w pokojach 4 osobowych z łazienkami oraz domkach campingpwych 6 osobowych z łazienkami

1 dzień

169 zł

2 dni

149 zł

3 dni

149 zł

4 dni i dłużej

cena promocyjna 142 zł

 

#000000

W CENIE POBYTU ZAPEWNIAMY:

 • nocleg w pokojach 4 osobowych z łazienkami oraz domkach 6 osobowych z łazienkami,
 • wyżywienie 3 posiłki dziennie,
 • 1 opiekun na 15 osób bezpłatnie,
 • bezpłatny parking.

ZAPLECZE SPORTOWO - REKREACYJNE:

 • boiska do piłki nożnej, siatkowej,
 • sala ze ścianami przesuwnymi , możliwość dowolnej konfiguracji : 1 sala (360 m2) ; 2 sale (240 m2+ 120 m2); 3 sale (po ok. 120 m2) 
 • 4 namioty do organizacji zajęć (po 105m2),
 • kawiarnia,
 • plac zabaw dla dzieci,
 • wyznaczone miejsce na ognisko,
 • plaża z pomostem ( strzeżona lipiec , sierpień)

Teren ośrodka jest oświetlony i ogrodzony

DODATKOWO PŁATNE

Ognisko z kiełbaskami
25 zł/osoba
Dopłata do diety wegetariańskiej
15 zł/dzień
Suchy prowiant
30 zł/osoba
Dopłata do diety specjalnej (bezglutenowa, bezlaktozowa, wegańska)
20 zł/dzień
To trzy ośrodki wypoczynkowe gotowe do współpracy z ORGANIZATORAMI 
WYPOCZYNKU
Polityka prywatności
crosschevron-down